Paieška

Žinote gerą komiksų nuorodą?

TINKLALAPIO TIKSLAS
Tinklapis www.komiksai.com yra apie komiksus ir yra skiriamas tiems, kurie domisi komiksais ir ne tik jais. Lietuvoje vis dar nėra komiksų kultūros, tad dauguma lietuvių tėra tik girdėję apie komiksus. Taip yra todėl, kad Lietuvos rinkoje trūksta tiek komiksų, tiek informacijos apie juos. Taip pat vyrauja klaidinga nuomonė, kad komiksai yra skirti tik vaikams ir paaugliams.

Tikimės, kad www.komiksai.com tinklapis padės Jums susipažinti su lietuviškais komiksais, suprasti kuo jie skiriasi nuo užsienietiškų, kas juose gerai, kas blogai. Taip pat susidaryti patiems savo nuomonę apie komiksus, o ne kartoti kitų svaičiojimus "komiksai - tik nesubrendusiems paaugliams", "komiksus skaito tie, kas tingi skaityti normalias knygas", "komiksai tai nerimta" ir t.t. Turbūt perskaitę šiuos žodžius nusijuoksite, ir pasakysite "Tai ką? Leidinius "Donaldas ir kiti" bei "Tom & Jerry" turėtų skaityti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji?". Štai čia jūs ir klystate! Todėl, kad nežinote, jog komiksų yra ne tik vaikams.
Jeigu naršydami po tinklapį pastebėjote kokių nors gramatinių klaidų, neveikiančių nuorodų ir panašiai, kreipkitės adresu info@komiksai.com. Tik nepamirškite nurodyti kur ir kokią klaidą aptikote.
Kaip žinia, kiekviena kompanija turi kokį nors personažą, pavyzdžiui W.Disney - Peliukas Mikis, Warner Bros. - Bugs Bunny (Kiškis Kvanka), komiksų leidykla Dark Horse - šahmatų figurėlė arklys.

Mūsų tinklapis nenori būti blogesnis ir turėti neprastesnį personažą - talismaną. Pinčiukas (Little Pagan, Komiksowy Chochlik, B. D. Diable, Strip Dođavola ir .t.t ) sukurtas profesionalaus knygų iliustratoriaus ir talentingo grafiko, mūsų tinklapio bendraautoriaus, Oko (Gintaro Jociaus) džiugins mus ir Jus savo nepiktais komiksiniais pokštais.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.