Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Narutas
 2012-10-24

Narutas - klasikinis našlaičio stereotipo personažas. Taip, jis neturi tėvų, taip visi kaime jo šalinasi, taip, jam sunkiai sekasi mokslai, taip, jis nori būti kiečiausias ir visiems parodyti savo vertę, svajoja tapti jį atstūmusio kaimelio valdovu, taip, jam vis nesiseka, nes nuolatos persistengia, tačiau kažkaip vis laimingai pavyksta išsisukti iš įvairių situacijų. Pridėkite prie viso šito nindzių mokyklą, priešiškus nindzių klanus, klastingus priešus, kraujo kerštą, kovotojo garbės kodeksą ir susidarysite maždaug tikslų vaizdą apie "Naruto" komiksą.
Siužetas nėra įmantrus, tiesiog gabiausieji (Narutas tokiu nelaikomas) katedai mokosi nindzių akademijoje, kur būtina išmokti bendradarbiauti, prisitaikyti, aukotis, slėptis, užsimaskuoti ir kitaip pademonstruoti visus savo kovotojo sugebėjimus, taip pat dalyvauti įvairiose su mokslais nesusijusiose nindzių misijose. Daug dėmesio skiriama ne siužeto vystymui, o visokių super-duper-mega-turbo nindzių kovų judesiams, kur po atlikto kovos veiksmo skaitytojui išsamiai aiškinama, jog vienas ar kitas veikėjas visus suklaidinęs iš tiesų spyrė ne kaire koja, o dešine, ir paleistas durklas iš tiesu buvo ne vienas, o du durklai. Visa tai kartais net su nuobodžiomis schemomis yra paaiškinama. Bet siužetą gelbėją vis nauji personažai, naujos intrigos, nauji užkulisiniai dalyviai, dažnai sudaromos taikos sutartys ir nuolatiniai bendražygių išdavimai. Jūsų laukia visai smagus komikso skaitymas, jeigu tik nepasimesite tarp veikėjų gausos ir nepavargsite analizuoti kovos judesių schemų.
Buvo išleista 12 albumų, išleido "Alma Littera".

Autoriai: Masashi Kishimoto
Leidimo metai: 2008
ISBN 9789955382515


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  puku puku[ 2012-10-24 18:55:47 ]
net 12 dalių? Geras, maniau, kad sustojo ties šešta. Pirkau pirmą, nesužavėjo. Vis dėlto, gal, kada nors, per kokį nors žiaurų išpardavimą reikėtų visas nugriebt, jau dabar kai kurie žmonės skelbimuose volumą po keturis lt stumdo. O leidykla dar tikisi išpešt naudos, po keturiolika prašo. Kurgi ne.
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.