Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Saimono katinas
 2012-10-31

Saimono katinas yra viena iš interneto sėkmės pažibų. Youtube kanale 2008-metais buvo patalpintas trumpas animacinis filmukas, kur katinas bando visais būdais pažadinti šeimininką. Filmukas sulaukė didelio populiarumo, todėl britų animatorius Simon Tofield sukūrė kitas didelio dėmesio sulaukusias savo katino nuotykių serijas. Šiuo metu Simon’s Cat YouTube kanalo video filmai kartu sudėjus turi virš 290 milijonų peržiūrų.
2009 m. buvo išleista Saimono katino nuotykių knyga. Lietuviškas leidimas nuolat skubančiame pasaulyje pasirodė tris metus pasivėlinęs - 2011 metais. Knygoje, kaip ir animacijoje, katino nuotykiai be dialogų. Daug karikatūrų ir trumpų nestandartinio formato komiksų. Bet užkietėjusiam komiksų mylėtojui norėsis daugiau ir knyga labiau atrodys, ne kaip komiksas, o kaip iliustracijos iš katinų gyvenimo.
Daugiau apie Saimono katiną galėsite sužinoti čia:
http://www.simonscat.com/

Autoriai: Simon Tofield
Leidimo metai: 2011
ISBN 978-9955-477-15-0


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.