Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Kelionė į Tulumą
 2004-03-15

Kelionė į Tulumą - dviejų pasaulio garsenybių Milo'so Manaro ir Federico Fellinio kūrinys. Federikas Fellinis tai kino režisierius, o Milo Manara išgarsėjęs savo erotiniais komiksais. Komiksas yra apie filmą, kuris taip ir nebuvo pastatytas. Komikse susipina realaus gyvenimo veikėjai (pats F.Fellini), F.Fellinio sapnai bei prisiminimai iš kelionės po Meksika. Taip pat nemažai informacijos apie komikso scenarijaus įdėją, kodėl nebuvo pastatas filmas, bei apie pačius kūrėjus. Čia nerasite nuoseklaus ir logiško istorijos vyksmo, juk veikėjai keliauja po sapnų ir vizijų pasaulį, kuris tikrai yra įdomus ir stulbinantis.
Tai yra vienas iš pirmųjų komikso albumų priklausančių "Devintojo meno lobynui".

Autoriai: Milo Manara, Rederico Fellini
Leidimo metai: 2001
ISBN 9955-9421-2-6


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.