Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Gintaro kelias
 2004-06-20

Tai antrasis albumas iš serijos "Skomantas". Pasakojama apie prūsų berniuką, kurį, pasiklydusį miške, randa romėnų gintaro pirklys Livijus. Parsivežęs berniuką į Romą, pirklys jį įsivaikina, duoda jam Gajaus vardą ir augina kaip savo sūnų. Vienintelis prisiminimas apie berniuko motiną - gintarinis amuletas. Gyvenimas teka ramiai, Gajus užauga šauniu vaikinu. Bet pasikeitus Romos imperatoriui, pirklio Livijaus turtai yra išgrobstomi ir jaunasis Gajus, norėdamas praturtėti ir išgelbėti pirklį, turi keliauti į tolimą kraštą gintaro keliu.
Komiksas atrodo profesionaliai, gražiai nupiešta, be blaškymosi, tik pernelyg "kapota" pati istorija, bet įdomu. Spalvota kompiuteriu, spausdinta ant gero, blizgančio popieriaus. Tai, kol kas, profesionaliausiai atrodantis lietuvių komiksas iš esamų.
Išleido "Tvermės" leidykla.

Autoriai: Gintaras Jocius
Leidimo metai: 2000
ISBN 9986-476-29-1


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.