Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Bulvė ir Atlėpausis
 2004-06-20

Flintas - tai žurnalas paaugliams. "Bulvė ir Atlėpausis" yra rinkinys trumpų komikso istorijų, kurios buvo publikuojamos žurnale. Pirmoji "Flinto kolekcijos" dalis yra apie du vaikėzus Bulvę ir Atlėpausį, bei jų kiemo kaimynų nuotykius. Antra kolekcijos dalis bus komiksai apie piratus, kurie irgi buvo publikuojami "Flinto" žurnale.
Komiksas tikrai geros kokybės, profesionaliai nupieštas, ir spausdintas ant kokybiško popieriaus, tik galėtų formatas būti kiek didesnis. Nors istorijos trumpos, tačiau veikėjai skirtingi, kiekvienas su savo charakteriu. Nemažai gan vulgaroko humoro, bet to juk ir reikia paaugliams. Jei ir toliau "Flintas" leis savo komiksų rinkinius, tai turime tikrai gerą ir dėmesio vertą alternatyvą užsienietiškiems komiksams.
Tačiau vyresnė publika nieko įdomaus čia nesuras, tai grynai į paauglius orientuotas leidinys. Išleido UAB "Jūsų Flintas".

Autoriai: Dalius Paliukaitis, Raimondas Jurgaitis
Leidimo metai: 2001
ISBN 9955-406-15-1


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  Aivaras Aivaras[ 2007-01-06 16:16:37 ]
Bulve ir Atlepausis Valdo
 
 
  edgaras edgaras[ 2006-09-22 19:03:47 ]
geras jukingas
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.