Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Kriminalai
 2004-06-20

Trečioji "Flinto kolekcijos" knygutė, kuri skirta tiems, kurie mėgsta spręsti kriminalines mįsles. Žurnale yra trumpos, vieno puslapio, komiksų istorijos apie piratų išdaigas. Tai visai kiti piratai, ne tie kurie buvo "Juodajame Morgane". Norint išspręsti detektyvines mįsles reikia pasukti galvą arba tiesiog užtektų pastabumo, pvz. vienoje istorijoje piratai apsimetė žaidžiantys šachmatais, nors karalius jau buvo nukirstas.
Likusią "Kriminalų" dalį sudaro nediduki apsakymai apie keturis mokyklos padaužas bei gudragalvę mokyklos valytoją kuri pastoviai sujaukia jaunuolių planus iškrėsti šunybę mokytojams.

Autoriai: Dalius Paliukaitis, Raimondas Jurgaitis
Leidimo metai: 2002


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.