Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Dražė
 2006-11-14

Knygutė kietais viršeliais "Dražė" nėra tipiškas komiksas. Tai knygelė su paveikslėliais, kurių apačioje parašomi veikėjų dialogai arba keliais sakiniais papasakojama kas vyksta. Tačiau priskiriu "Dražė" prie komiksų, nes piešinių plastika ir istorijos eiga yra komiksinė. Kiekvienam komikso kadrui skiriamas vienas puslapis, kartais viename puslapyje sutalpinti du arba daugiau kadrų.
Istorija skirta vaikams, tačiau nuoširdžiai ją perskaitys ir suaugusieji. Knygutėje "Dražė" pasakojama apie zuikelį Oskarą ir jo draugą katinuką Džordžą, kurie susitikę parke ir valgydami dražė pradeda svartyti, koks yra dangus. Ar danguje jie ras vienas kitą, ir ar danguje yra dražė. Istorija nėra tokia infantili, kokia gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
Yra 43 puslapiai su paveikslėliais. Išleido leidykla "Gimtasis žodis". Kaina didelė, net 13,50 Lt.

Autoriai: Sylvia van Ommen
Leidimo metai: 2005
ISBN 9955-16-002-0


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  Kopūst. Kopūst.[ 2007-01-24 19:35:18 ]
Dievinu šitą knygelę.
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.