Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Kalvinas ir Hobsas
 2007-06-30

Pasaulio stripų klasika pagaliau prabilo lietuvių kalba! Žinoma, kalbu apie komiksų knygutę „Kalviną ir Hobsą“. Kalvinas yra vietoje nenustygstantis lakios fantazijos berniukas, o Hobsas pliušinis tigras, kuris atgyja tik tada, kai Kalvinas būna vienas. Šie du nutrūktgalviai veikėjai, džiuginę pasaulio komiksų skaitytojus laikraščiuose, Lietuvoje yra išleisti knygos pavidalu. Nežinau kaip jums, tačiau stripų atveju man tai atrodo kaip minusas. Stripai žavūs tuo, kad trumpos istorijos pasirodo kasdien ar kas savaitę laikraščių ir interneto puslapiuose, ir tu lauki tolesnių pamėgtų veikėjų nuotykių. Skaitydamas „Kalviną ir Hobsą“ knygutę gaunu tiek daug visokiausių nuotykių, kad po to viskas susilieja ir suvienodėja. Todėl patariu jums skaityti Kalviną po puslapį kasdien, o ne viską iš eilės. Taip patirsite daugiau malonumo!
Nespalvoti “Kalvino ir Hobso” stripai kupini energijos ir gyvybingumo. Belieka tik žavėtis Bill’o Watterson’o talentu sukurti tokius gyvenimo energija trykštančius stripus vos su keliais veikėjais. Veikėjų čia tikrai nedaug. Pagrindiniai Kalvinas, Hobsas, mama ir tėtis, kuriems kartais talkina mokytoja, mergaitė Suzė, peštukas Mojus.
“Kalviną ir Hobsą” rekomenduoju jauniems tėvams (perskaitykite knygą, suprasite kodėl).
Išleido “Alma Littera”.

Autoriai: Bill Watterson
Leidimo metai: 2007
ISBN 978-9955-24-612-1


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  Koltonas Koltonas[ 2013-05-08 18:31:02 ]
Geras komiksas :))
 
 
  to mano nuomone to mano nuomone[ 2007-10-07 20:11:34 ]
tai ne tinginiams sis komiksas ir skirtas.
 
 
  mano nuomone mano nuomone[ 2007-10-04 15:48:48 ]
Gaila litu buvo uz sita knygele. Humoras kartojasi ir vis tik spalvos daug ka reiskia. Tingisi skaityt iskart visa. Ne taip kaip TITEOFA ar LU.
 
 
  witiokas witiokas[ 2007-07-03 00:06:06 ]
turiu sita, belenkaip faina knygute :)
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.