Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
WarCraft: Sanvelo trilogija
 2007-07-10

WarCraft! Tariant šį žodį man prieš akis iškyla vienas iš geriausių devyniasdešimtųjų realaus laiko strateginis žaidimas. Žaidžiau "WarCraft: Orcs & Humans". Po to žaidžiau tęsinį "Warcraft II: Tides of Darkness". Trečio tęsinio nebežaidžiau, nes ten atsirado RPG (vaidmenų žaidimo) elementai, kurie mano manymu realaus laiko strategijoms netinka. O on-line žaidimą "World of Warcraft" visiškai ignoravau. Nemėgstu RPG ir tiek.
Perskaičiau komiksą "WarCraft: Sanvelo trilogija" ir nesupratau ką bendro jis turi su legendiniais WarCraft žaidimais, išskyrus karalysčių pavadimus. Jeigu komiksas vadintųsi pvz., "Sword and Magic", niekas nė neįtartų, kad čia kažkas apie WarCraft’ą vyksta.
Malonus ir kruopštus piešinys džiugina akį, nors veiksmo scenos neaiškios ir dauguma veikėjų vieno veido. Tačiau tuo "serga" dauguma manga stiliaus leidinių. Scenarijus man pasirodė keistokas. Į storoką knygutę tikrai galėjo tilpti daugiau scenarijaus nei pusdienis. Sakau pusdienis, nes paros kaitos ženklų nėra, užrašų kaip "Kitą rytą" ar "Po dviejų dienų" irgi nėra. Vadinasi, veiksmas vyksta ne ilgiau vienos dienos (nes nėra nei ryto, nei vakaro, nei nakties).
Nepaisant mano išvardintų minusų manga gerbėjai turėtų džiūgauti! "WarCraft" - pirmasis oficialus lietuvių kalba komiksas, kuris yra pieštas manga stiliumi! Ir dar, tai korėjiečių dailininko kūrinys, o ne japonų :)
Išleido "Alma-Littera".

Autoriai: Scenarijus Richard Knaak, dailininkas Jae-Hwan Kim
Leidimo metai: 2007
ISBN 978-9955-24-636-7


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  S.T.A.L.K.E.R. S.T.A.L.K.E.R.[ 2007-11-05 15:57:58 ]
Esu skites ivairios mangos,bet sita patiko labiausiai. Skaiciau
antra dali lerdo seselia. Kur galima nusipirkt pirma dali?
 
 
  NERD NERD[ 2007-10-01 18:17:06 ]
Cia ne manga.
 
 
  tadas tadas[ 2007-09-11 17:21:17 ]
o is kur nusipirkti sita
 
 
  WD WD[ 2007-07-13 12:34:12 ]
Siaip tai man sis leidinukas yra auksciau vidutines mangos bet ne auksas. Drysciau papriestaraut del laiko kaitos vienoje vietoje yra uzrasas "kita ryta" o pakeitus pavadinima kiti gal ir nepastebetu bet zaide WC3 ar WoW tikrai pastebetu kad cia warcraftas [paladinas, trolis, Arto veidas, blood elfas magas]
Ju isvaizda yra budinga ti warcraft. Pats buciau daves 4/5
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.