Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Raganaitė Meliuzina
 2007-09-30

Alma Littera be "Lou!" į knygynus paleido dar vieną mergaičių auditorijai skirtą komiksą "Raganaitė Meliuzina". Kodėl raganaitė? Tikriausiai tai dėl Hario Potterio karštinės. Dabar burtai ir magija yra labai madinga! Bet ar viskas, kas yra susiję su burtais yra įdomu? Ne viskas.
Meliuzina, tai raganų mokslus kremtanti mergina, kuri įsidarbina tarnaite vaiduoklių kupinoje pilyje. Nuotykių daug, visos problemos sprendžiamos burtų dėka, yra net šiek tiek erotikos. Tačiau piešimo stilius yra senas ir nebepatrauklus. Juokeliai nuspėjami. Trūksta gyvumo, kuris yra "Lou!" varomoji jėga. Paprasčiausiai neįdomu skaityti.
Išleido "Alma Littera".

Autoriai: Clarke & Gilson
Leidimo metai: 2007
ISBN 978-9955-24-695-4


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.