Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Trečiasis testamentas
 2007-12-28

"Trečiasis testamentas. Pirmoji knyga ~ Markas, arba liūto pabudimas" yra mistinis istorinis komiksas, kurio pagrindinis veikėjas yra buvęs bažnyčios inkvizitorius grafas Konradas Marburgietis. Ką jis yra pridaręs praeityje, ir ką jis gali nuveikti šiuo metu yra neaišku. Istorija paini, veiksmas nenuoseklus, ne visada aiški veikėjų motyvacija. Tiesa, tai tik pirmoji knyga, todėl ne viskas dar atskleista, ne viskas pasakyta. Leidykla numačiusi išleisti dar tris šios istorijos knygas.
Piešimo stilius yra paprastas, nelabai yra kur paganyti akių. Vietomis dailininkas patingėjo nupiešti taip, kaip sugeba. Kad istoriją sunku suprasti, jau minėjau. Lauksim kitų dalių, gal tada paaiškis, kas ten vyksta.
Išleido "Alma Littera".

Autoriai: X. Dorison, A. Alice
Leidimo metai: 2007
ISBN 978-9955-24-665-7


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.