Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Vampyrų medžiotojas D
 2007-12-28

Lietuvoje pasirodė pirmieji "tikrosios mangos" daigai, ir vienas iš jų yra "Vampyrų medžiotojas D". Šią komiksų knygą reikia skaityti iš dešinės į kairę, taip, kaip skaito japonai. Ar skaitymas iš kitos pusės yra geriau? Manau, kad ne. Vakariečiams skirti japoniški komiksai dažniausiai yra perverčiami taip, kad skaityti būtų galima vakariečiams įprastu budu - iš kairės į dešinę. Man, kai vakariečiui, buvo sunku skaityti Vampyrų medžiotoją iš dešinės į kairę. Bet labiausiai nepatiko kovos scenos. Visiškai neaišku, kas vyksta: tamsu, daug prištrihuota, nieko nesimato.
Siužetas kapotas, nevisada aišku, kas ir ko siekia, dėl ko kovoja, kokie tų veikėjų tarpusavio santykiai. Anime "Vampyrų medžiotojas D" buvo vienas iš perliukų, bet manga yra nusivylimas. Rekomenduočiau tik visiškiems mangos ir anime užkietėjusiems fanams.
Knygos pristatymą taip pat rasite čia.
Knyga skirta skaitytojams nuo 16 metų.
Išleido leidykla "Obuolys".

Autoriai: Hideyuki Kikuchi, Saiko Takaki
Leidimo metai: 2007
ISBN 978-9955-700-42-5


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.