Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Guzas
 2007-12-29

"Guzas - kieto priplaukusio bičo gyvenimas" nėra komiksų knyga, tačiau knyga yra su komiksais. Tai gyvenimiškų nuotykių romanas apie paprasto užknisto keturiolikmečio Saimono gyvenimą. Saimono tėvai išsiskyrę, ir tėtis namo parsiveda pamotę su keturiolikamete podukra, štai čia ir prasideda nuotykiai. Knyga parašyta smagiu, paauglišku žargonu, todėl puikiai tiks komiksų skaitytojams pavargusiems nuo Žmogaus voro nuotykių.
Saimonas rašo - "Piešiniai fantastiški. Mielai dirbčiau tokį darbą - pieščiau paveiklėlių pasakojimus. Kalbu ne apie iliustracijas, o apie istoriją, pasakojamą paveiklėliais.". Būtent todėl knygoje rasite šešis Saimono fantazijų komiksus ir krūvą iliustracijų. Saimonas ir jo tėtis dievina komiksus. Būtent todėl aš pirkau šią knygą ir rašau apie ją Komiksai.com tinklalapyje :) Ši knyga gali skatinti piešti komiksus. Smagaus skaitymo!
Išleido leidykla "Garnelis". Kaina 14 Lt.


Autoriai: Jeremy Strong, Seb Burnett
Leidimo metai: 2006
ISBN 978-9955-428-71-6


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  emma emma[ 2012-12-07 15:29:25 ]
superine knyga :D ypac dangaus banglentinike :]
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.