Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Bus Dar
 2003-07-11

"Bus dar" - komiksų žurnalas, kuris pasirodė 1993 metais, sukėlė susižavėjimą ir dingo nuo žemės paviršiaus. O žadėta buvo daug. Pirmame (ir vieninteliame) "Bus dar" numeryje buvo žadėta, kad žurnalas stengsis išeiti kas mėnesį; buvo paskelbtas komiksų konkursas, kur buvo siūloma lietuviams patiems piešti komiksus, ir už tai dar gauti prizą. Tačiau antrojo žurnalo numerio taip ir nesulaukėme. Dar keli numeriai buvo išleisti laikraščio pavidalu, bet turėjo mažiau puslapių ir buvo juodai balti komiksai. Labiausiai mane nudžiugino tai, kad istorijos buvo sugalvotos, o ne paimtos iš kitų autorių ar žymių kūrinių. Bet vėlgi tos pačios klaidos. Nevengiama portretizavimo, ir labai jau smulkūs piešinėliai.
Tikrai gaila, kad daugiau "Bus Dar" numerių nepasirodė. Taigi, nebebus dar...

"Rananana" 13 puslapių
Scenarijus: Pranas Šarpnickis
Dailininkas: Rudolfas Fagas

"Šunų daktaras" 12 puslapių
Scenarijus: Matas Šiena
Dailininkas: Matas Šiena

"Radiomanija" 3 puslapiai
Scenarijus: Andrius Zakšauskas
Dailininkas: Andrius Zakšauskas

"Ryžių maišas" 1 puslapis
Scenarijus: Saulius Mikulis
Dailininkas: Saulius Mikulis

Autoriai: Pranas Šarpnickis
Leidimo metai: 1993


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.