Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Pabėgimas
 2003-07-11

Tai Petro Tarasenkos apysakos komikso versija. Atrodo gan blankiai, nes nespalvotas ir keistai atrodo kiekvieno langelio numeracija. Viršelyje virš pavadinimo puikuojasi nelietuviškas žodis "Comics", taip buvo bandoma pritraukti dėmesį. Komiksas fragmentais nupasakoja P. Tarasenkos apysakos turinį ir nepakankamai įtraukia skaitytojo į istoriją, nesijaučia senovės dvasios. Trūksta peizažų, architektūros, nes dominuoja vien kalbančios galvos. Juk komiksas yra daugiau nei istorija piešinėliuose. Tie kas domisi komiksais, ne tik lietuviškais, tie irgi pastebėtų, kad daugelis piešinių yra nuplagijuoti nuo lenkiško istorinio komikso (kuris išleistas 1973 metais). Kadangi J. Griušys pirmasis pradėjo plagijuoti užsienio komiksus, reiktų jį "pakabinti" ant lietuviškų komiksų dailininkų gėdos stulpo. Straipsniuose rasite plagijavimo įrodymų.

Autoriai: Scenarijus: Petras Tarasenka Dailininkas: Juozas Griušys
Leidimo metai: 1991


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.