Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Asteriksas gladiatorius
 2003-07-12

Asteriksas - vienas populiaresnių prancūzų komiksų. Ši komiksų serija pasaulyje gyvuoja jau ilgai, ir yra gerai visiems žinoma. "Asteriksas gladiatorius" - antroji nuotykių knyga. O kur dingo pirmoji - neaišku. O kur likusios dalys? Nejaugi aš vienintelis buvau, kuris nusipirko šį komiksą? Nes daugiau nieko nebuvo girdėti apie Asteriksą? O leidykla "Victoria" žadėjo išleisti visą Asterikso komiksų seriją.
Komiksai apie galą Asteriksą pirmiausia pasižymi puikiu humoru, kuris jokiu būdu nėra banalus ir nuobodus. Pilna lotyniškų žodžių ir frazių, kurie tik dar labiau pagražina ir taip smagius nuotykius. Taip pat visa senovės Romos architektūra komikse atitinka realius pastatus, tad skaitydami šį komiksą apie didingą Romos imperiją sužinosite daugiau nei iš nuobodžių mokyklinių istorijos vadovėlių. Tai tikrai vertas dėmesio komiksas, gaila, kad pasirodė vos vienas albumas.

Autoriai: Scenarijus: Rene Goscinny Dailininkas: Albert Uderzo
Leidimo metai: 1992


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.