Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Iliustruota Biblija
 2003-07-12

Tai tikrų tikriausias komiksas, o ne biblija pasakota iliustracijomis, šalia kurių būna paaiškinamasis tekstas. Jei ne apgaulingas viršelis - seniai būčiau įsigijęs šį komiksą.
Vartant komiksą - leidinys palieką malonų įspūdį. Vien pateikimo forma džiugina - geros kokybės popierius, kieti viršeliai, ir daug daug puslapių.
Tik siužetas nėra labai intriguojantis ir įtraukiantis, nes krikščioniško krašto žmonėms yra žinomos dauguma istorijų, kurios papasakotos biblijoje. Biblija ilga, sudėtinga ir pilna smulkių istorijų bei pamokymų - tad "Iliustruota biblija" yra kiek sutrumpinta, kai ko atsisakyta. Bet tikrai priimtina vyresnio amžio vaikams, kurie domisi komiksais ar religija.

Žodžiai ant galinio viršelio:
"Šis nuostabus Biblijos atpasakojimas vaizdžiai parodo stebinančius Senojo Testamento įvykius ir patrauklią Jėzaus gyvenimo istoriją. Čia rasite daugiau kovų, grumtynių ir niekšų, nei "Supermene" ir "Betmene" kartu paėmus; išvysite tokius herojus, kokių nebuvote matę iki šiol.. Žinoma, tai skirta ne siauro mąstymo žmonėms." - Diamond Comics
Išleido Lietuvos krikščioniško fondo leidykla "Jona".

Gal kas turi Koraną komikso pavidalu?

Autoriai: Scenarijus: Mike Maddox Dailininkas: Jeff Anderson
Leidimo metai: 2000
ISBN 9989-401-57-7


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.