Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Peliukas Mikis ir kiti
 2003-07-12

Ar kas nors prisimena gan didelio formato knygutę "Ančiukas Donaldas, peliukas Mikis ir kiti" ? Tai legendinis komiksas, išleistas labai seniai. Jį bandžiau skaityti, kai man dar 10 metų nebuvo. Komiksas visiškai nepanašus į dabar leidžiamus "Donaldas ir kiti". O ir patys W.Disney veikėjai piešti kiek senamadiškai. Tais laikais mažai kas žinojo jog egzistuoja W.Disney pasaulis. Čipas ir Deilas čia vadinami Tiku ir Taku (yra keletas atskirų knygučių vaikams apie Tiką ir Taką), Donaldo dėdė Skrudžas vadinamas dėde Robertu. Piešimo stilius ir kokybė prastesni nei dabar "Egmont Lithuania" leidžiamų W.Disney komiksų, tačiau šis leidinys galėtų būti vienu pirmųjų užsienietiškų komiksų išleistų lietuvių kalba.

Autoriai: Scenarijus: (jų labai daug) Dailininkas: (jų labai daug)
Leidimo metai: 1980


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.