Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Arkos angelai
 2012-09-12

Arkos angelai tai trys seserys, kurios iš kito pasaulio atkeliauja į Žemę tam, kad išgelbėtų retas gyvūnų rūšis nuo išnykimo. Jos gyvūnus mato ne gyvūno, o žmogaus pavidalu (panašiai, kaip ir tos pačios autorės komikse "Taro kortų kavinė"). Bet išgelbėti gyvūnus nėra lengva, nes kiekvienas gyvūnas iškelia tam tikrą sąlygą (pvz., surasti poravimosi partnerį) ir tik tada sutinka būti gelbėjamas. Aikštingą charakterį pademonstruoja ne tik gyvūnai, bet ir pačios seserys. Merginos turi magiškų galių, tačiau pirmoje dalyje naudingiausia ir praktiškiausia magiška galia - supykti dėl kelnaičių. Dėl ne visai aiškių priežasčių jos pradės lankyti mokyklą ir apsimes paprastomis mokinėmis (kam stebuklingų galių turinčioms kito pasaulio būtybėms šitaip beviltiškai gaišti laiką mokykloje?). Komiksas labiau skirtas moteriškai auditorijai.
"Arkos angelai" nėra autentiška japoniška manga, tai Pietų Korėjos kūrinys.
Išleido leidykla "Obuolys".

Autoriai: Sang-Sun Park
Leidimo metai: 2007
ISBN 9789955700326


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.