Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Bizenghastas
 2012-08-08

"Bizenghastas" tai mistinė drama apie našlaitę Diną, kuri bando atskleisti niūraus Bizenghasto miestelio paslaptis. Tai nėra autentiška manga, tai anglės M. Alice LeGrow komiksas, kurį ji nupiešė manga stiliumi. Komiksas panašesnis į fan-art’ą nei į solidų grafikos kūrinį. Vien mergaitės Dinos akys yra tokios neproporcingai didelės, kad ji tampa panaši į monstrą (žiūrėti puslapio pavyzdį). Dar daug dėmesio skiriama piešiant suknelių nėrinius ir batukus (akivaizdžiai moteriškai auditoriai skirtas komiksas), o štai anatomija yra šiaip sau.
Pati istorija yra primityvi, paslapčių ir užduočių išgliaudymas vyksta kaip nuotykių žaidimuose, kur peles kursoriumi click’ini viską iš eilės, kol pataikai ant reikiamo elemento ir tada eini į kitą lygį, kur vėl click’ini viską iš eilės. Pvz., randa raktą ir galvoja kur jį panaudoti, kol "netikėtai" atranda skylutę raktui. O tai kur dar raktai kišami, jeigu ne į užraktų skyles? Istorija vis pertraukiama iškarpomis iš laikraščių, kur aprašomi įvairūs baisūs Bizenghasto ir jo apylinkių gandai ir nutikimai. Bet, kad pagrindiniai veikėjai visiškai nesusiduria su tais dalykais, kurie aprašomi "laikraščiuose", ir jokios įtakos Dinos nuotykiais nedaro. Daug kas pateikiama, kaip savaime suprantama, be jokio loginio paaiškinimo.
Jeigu galite, venkite šio manga apsimetančio komikso, kuris nei vizualiai, nei siužetu jūsų nesužavės.
Išleido "Obuolys".

Autoriai: M. Alice LeGrow
Leidimo metai: 2007
ISBN 978-9955-70-037-1


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  senis senis[ 2012-08-08 22:27:27 ]
P*zenghastas :D
O visgi gal moteriškai auditorijai šitas dalykas būtų patikęs labiau?
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.