Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Drakonų kovos
 2012-10-10

"Drakonų kovos" ("Dragon Ball" tiesiogiai išvertus - drakono rutulys) Lietuvoje visų pirma išgarsėjo televizijoje anime serialo pavidalu. Serialo populiarumas buvo milžiniškas, todėl sunku būtų rasti žmogų, kuris nebūtų girdėjęs apie Son Goką ir jo bendražygius, sajanų rasę ir kitus kitus ateivius nuotykių kupiname A. Torajamos komikse.
Istorija prasideda drakonų rutulių paieškomis, kuriuos surinkus drakonas gali išpildyti bet kurį norą. Žinoma, drakono rutulių ieško ne tik neįtikėtinai naivus Gokas su bendražygiais, bet ir įvairiausio plauko blogiečiai siekiantys užvaldyti pasaulį. O kol vyksta rutulių paieškos, narsiausi ir geriausi kovotojai gali išbandyti savo jėgas kovų turnyruose. Komiksas išsiskiria dar tuo, kad čia bėga laikas ir visi personažai palaipsniui auga, tuokiasi, susilaukia vaikų, sensta, miršta, kovas tęsia užaugę vaikai. Tai būna labai retai daugiaserijiniuose komiksuose, nes dažniausiai veikėjai per visą serialą išlieka to paties amžiaus. A. Torajama "Drakonų kovose" sukūrė įspūdingą ir detalų pasaulį, daugybė netikėtų, smagių nuotykių ir visokiausių padarų. Gaila, kad po kurio laiko autorius išsisėmė, nes manga buvo žiauriai populiari, todėl nuotykius reikėjo kurti toliau, tad drakono rutuliai, kovų turnyrai ir kelionės po pasaulį buvo nustumtos į antrą planą ir liko tik nesibaigiančios kovos su visokiais tarpgalaktiniais padarais. Siužetas tapo primityvus, beliko tik banalios kovos ir nuobodi statistika skaičiuojant kuris kovotojas turi daugiau galingumo taškų. Nepaisant šito, pirmieji "Drakonų kovų" albumai suteiks jums daug malonaus skaitymo.
Buvo išleisti 24 albumai. Išleido "Egmont Lietuva".

Autoriai: Akira Torajama
Leidimo metai: 2008
ISBN 9789955248606


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  dokomo dokomo[ 2015-07-07 13:00:36 ]
geras bet geriau butu komiksas battle of gods
 
 
  puku puku[ 2012-10-10 23:45:59 ]
Man tai iki siol gaila kad nesureagavau i skelbima, kuriame bene uz 22 dragon ball mangas norejo 40lt. nesvarbu, kad turejau didziaja dali, bet tai pigiau grybo toks pasiulymas..
 
 
  jrs0ul jrs0ul[ 2012-10-10 00:56:16 ]
Oho net penki balionai, nesitikėjau iš Exuss :) Na bet gerai.
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.