Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Meridija
 2012-09-19

"Meridija" keista istorija apie sapnų kankinamą Megan, kuri sapnuose gali nukeliauti į Meridiją - magišką universitetą, kur tik mirę gali mokytis. Baisus likimas, ne tik dieną mokaisi, bet dar ir sapnuose turi keliauti į alternatyvaus pasaulio universitetą, kad mokytis. Kas ir kodėl - iš pirmos dalies neaišku. Kodėl Megan? Kodėl ji nenumirusi gali papulti į Meridiją? Apie ką visa šita istorija? Per daug klausimų kyla, per mažai atskleidžiama, todėl nežinau ar norisi laukti kitos dalies, kad išsiaiškinti dėl ko visa tai įvyko.
"Meridija" nėra autentiška japoniška manga, tai amerikiečio ir savamokslės dailininkės vokietės kūrinys.
Išleido leidykla "Obuolys".

Autoriai: Rikki Simons, Tavisha
Leidimo metai: 2007
ISBN 9789955700494


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  Exuss Exuss[ 2012-09-20 19:57:07 ]
Greičiausiai dėl to, jog pigu buvo. O pigu dėl to, kad nėra garsus kūrinys, versti iš anglų ar vokiečių kalbos lengviau, nei iš japonų, lengviau tartis su mažesnes leidėjais, nei su stambiais, kuria diktuoja savo sąlygas.
 
 
  bicas bicas[ 2012-09-19 13:30:15 ]
Kažin kodėl obuolys leido tiek daug pseudo mangų?
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.