Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Persikė
 2012-09-05

"Persikė" tai mergaitėms skirtas komiksas apie Amandą (po tėvų skyrybų gyvena su mama) ir jos naują augintinį - šeškę Persikę. Kukli mergaitė Amanda turi sutramdyti agresyviai nusiteikusią Persikę, nes mama žada gražinti Persikę į parduotuvę, jeigu šeškė kandžiosis. Šeškė kandžiojasi, nes ji žmonių plaštakas mato kaip penkiagalvį drakoną, todėl būdama šeškų princese drąsiai stoja į kovą. Yra dvi siužeto linijos, viena Amandos ir jos draugių, o kita Persikės, kur šeškė kovodama su žmonių rankomis ir žaislais, save įsivaizduoja su karūna ir šarvais, turi pavaldinių ir viduramžių pilių kiemuose bei arenose kovoja su įvairiausiomis pabaisomis. Deja, Persikės įsivaizduojamas pasaulis atrodo gerokai įdomesnis ir su daugiau nuotykių, nei kuklios mergaitės mokinukės gyvenimas.
"Persikė" nėra autentiška japoniška manga, tai amerikiečių autorių kūrinys, kurie piešia ir iliustruoja knygas ne vien manga stiliumi. Bet "Persikė" gerokai tvarkingiau ir gražiau nupiešta, nei dauguma kitų lietuviškai išleistų "manga".
Išleido leidykla "Obuolys".

Autoriai: Lindsay Cibos, Jared Hodges www.jaredandlindsay.com
Leidimo metai: 2007
ISBN 9789955700296


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  lopetinskas lopetinskas[ 2012-09-11 22:08:08 ]
Šeip dabar kaip tyčia pamačiau šitos knygelės reklamą viename sekamame webcomikse:
http://www.lastpolarbears.com/comic-pages/chapter-1/the-last-of-the-polar-bears-cover/
Neblogai sutapo :)
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.