Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Princesė Ai
 2012-09-26

"Princesė Ai" pasakoja apie jauną ir gražią merginą Ai, kuri atsidūrė Tokijuje praradusi atmintį. Čia ji sutinka jai padėti pasiryžusį vaikiną Kentą. Ai stengiasi susigrąžinti atmintį ir atranda savo sugebėjimą stulbinančiai dainuoti, taip ji nusprendžia pradėti dainininkės karjerą, kad galėtų užsidirbti. Bet įvairios užuominos rodo, jog Ai yra nepaprasta mergina, o kito pasaulio princesė ir ją persekioja demonai.
Autoriai sako, kad dainininkę, t.y. princesę Ai sukūrė pagal Courtney Love, kuri irgi dalyvavo kuriant Ai charakterį. Pati princesė Ai yra įdomi (daug dėmesio skirta jos suknelių piešimui), bet visi antraplaniai veikėjai yra blankūs, suvienodėję ir nelabai ką apie nežinome, net pats Tokijas kažkur pasislėpęs, visai jo nepažintume iš paveikslėlių. Kodėl Ai atsidūrė Tokijuje, kas ir kodėl ją persekioja, kas bus kai ji atgaus atmintį - sužinosite kitose dalyse.
Išleido leidykla "Obuolys".

Autoriai: Misaho Kujiradou
Leidimo metai: 2007
ISBN 978-9955-70-035-7


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.