Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
StarCraft
 2012-10-17

Komerciniame pasaulyje komiksai dažnai išsiskiria tuo, kad komiksai piešiami apie viską, kas yra tuo metu populiaru. Komiksai filmų ir animacinių filmų priešistorės ir tęsiniai, kompiuterinių žaidimų komiksai, komiksai apie žaislus, komiksai apie politikos ir visuomenės veikėjus, agitaciniai komiksai, šviečiamieji ir t.t.
Komiksas StarCraft sukurtas pagal to paties pavadinimo kompiuterinį žaidimą.
Knygutę sudaro keturios tarpusavyje nesusijusios istorijos, iš kurių tik dvi panašios į mangą stilių. Pagrindiniai visų keturių istorijų veikėjai yra žmonės, o juk kitos rasės galbūt būtų įdomesnės, nes mažiau pažįstamos. Sunku pasakyti, kiek komikse yra žaidimo StarCraft dvasios, nes žmonių kovinė įranga ir specifiniai zergai su protosais yra atpažįstami, tačiau komiksas smarkiai nutolęs nuo pagrindinės StarCraft žaidimo siužeto ašies (angliškai tai vadinama "spin-off"). Net pirmoji iš keturių istorijų pavadinimu "Karo priežastis" visiškai nepaaiškina, dėl ko kilo karas, o ir veiksmas vienu metu vyksta trijose vietose. Kitos istorijos įdomesnės ir ne tokios išblaškytos.
Komiksas patiks sci-fi mėgėjams, nes šis žanras yra gan retas tarp komiksų Lietuvoje, bet gali nuvilti StarCraft žaidimo fanus.
Išleido "Obuolys".

Autoriai: (jų daug)
Leidimo metai: 2008
ISBN 978-9955-700-84-5


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  puku puku[ 2012-10-24 18:57:40 ]
sakyčiau vienas geresnių iš Obuolio makulatūros. Bet tai vistiek ne rodiklis.
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.