Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Taro kortų kavinė
 2012-08-22

Taro kortų kavinėje niekas negeria kavos, visi lankytojai ateina išsiburti savo likimo taro kortomis. Pamela, kavinės savininkė, gali ne tik išburti ateitį, bet ir matyti tikrąją stebuklingų personažų išvaizdą, pavyzdžiui, ji vietoje paprasto katino mato gražų jaunuolį, kai kiti žmonės mato tik katiną.
Istorija pasakojama ne apie taro kortų kavinę ir ne apie būrėją Pamelą, o apie jos klientus, todėl komiksą sudaro daug atskirų trumpų istorijų, kurias sieja tik lankymasis kavinėje. Visos istorijos yra tragiškos ir gražiuoju nesibaigia, visada yra aukojimasis ir kančia, nė vienas kavinės lankytojas nesulaukė gražios pabaigos. Toks, į emo fetišą orientuotas komiksas. Stebina, kad visi vyriški personažai yra su moteriškais veidais ir net gi su mergaitiškai laibomis figūromis. Žiūrėkite puslapio pavyzdį, pavaizduoti du susikibę vyrai, vienas gerokai vyresnis (pagal siužetą) už kitą.
"Taro kortų kavinė" nėra autentiška japoniška manga, tai Pietų Korėjos kūrinys.
Išleido leidykla "Obuolys".

Autoriai: Sang - Sun Park
Leidimo metai: 2007
ISBN: 978-9955-700-45-6


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
  senolis senolis[ 2012-08-22 03:32:16 ]
Mjoo... Akivaizdu, ši knyga eilini syk nebuvo nutaikyta į Exuss :)
Įdomu kaip vertintų pauglės emo mergaitės, kuriom patinka skaityti apie berniukus gėjus :]] Turbūt buvo tam tikra auditorija prieš 5 metus, nes nebūtų rizikavę leist oboliai.
Beje, niekur nematau leidinio apimties, kiek čia 30psl ar 500?
 
 
Puslapiai: 1 

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.