Paieška
APŽVALGOS
Taro kortų kavinė (1)  2012-08-22
Taro kortų kavinėje niekas negeria kavos, visi lankytojai ateina išsiburti savo likimo taro kortomis. Pamela, kavinės savininkė, gali ne tik išburti ateitį, bet ir matyti tikrąją stebuklingų personažų išvaizdą, pavyzdžiui, ji vietoje paprasto katino mato gražų jaunuolį, kai kiti žmonės mato tik katiną.
Istorija pasakojama ne apie taro kortų kavinę ir ne apie būrėją Pamelą, o apie jos klientus, todėl komiksą sudaro daug atskirų trumpų istorijų, kurias sieja tik lankymasis kavinėje. Visos isto...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Speed Racer: Mach Go Go Go (3)  2012-08-15
Manga "Mach Go Go Go" vakaruose geriau yra žinoma pavadinimu pagrindinio veikėjo vardu "Speed Racer". Pirmą kartą išleista net 1958 metais, ir tai smarkiai jaučiasi skaitant komiksą. Personažai yra "plokšti", iš karto atskirsite geriečius nuo blogiečių, netikėtumų jokių nepatirsite. Piešimo stilius irgi gerokai pasenęs, daug smulkių portretukų ir "medinis" veiksmas, kuris nepakankamai perduoda beprotiškų lenktynių greitį ir šėlsmą. Skaitytį komiksą yra tie...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Bizenghastas (1)  2012-08-08
"Bizenghastas" tai mistinė drama apie našlaitę Diną, kuri bando atskleisti niūraus Bizenghasto miestelio paslaptis. Tai nėra autentiška manga, tai anglės M. Alice LeGrow komiksas, kurį ji nupiešė manga stiliumi. Komiksas panašesnis į fan-art’ą nei į solidų grafikos kūrinį. Vien mergaitės Dinos akys yra tokios neproporcingai didelės, kad ji tampa panaši į monstrą (žiūrėti puslapio pavyzdį). Dar daug dėmesio skiriama piešiant suknelių nėrinius ir batukus (akivaizdžiai moteriškai au...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Auksinė Donaldo kolekcija (0)  2011-11-11
Išskirtinis seniausių Ančiogalos komiksų lietuvių kalba rinkinys. Skirtas visiems Ančiogalos gerbėjams, jauniems ir jau užaugusiems. Visos šioje knygoje spausdinamos istorijos pirmą kartą buvo išleistos 1993 metais žurnale "Mickey Mouse".
Kaina 39,00 Lt.
Išleido Egmont Lietuva.
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Komiksai.com

Simpsonai # 1 (0)  2009-02-23
Ilgokai keliavo Simpsonai komiksų pavidalu į Lietuvą. JAV šis žurnaliukas pradėtas leisti 1993 m. Tad lai jūsų nestebina šiek tiek senstelėjęs humoras ir piešimo stilius. Bėgant metams animacinis filmukas ir komiksų žurnalas kito, tobulėjo. Tikiuosi žurnaliuko leidyba Lietuvoje nenutrūks ir galėsime pamatyti kaip šis komiksas evoliucionavo. Tyliai svajoju, kad „Obuolio“ leidykla pradžiugins mus ir kitais Simpsonų „visatos“ komiksais (jų gan nemažai, bet paminėsiu tik pora) kaip „Bart Simpson“,...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Rorkas

Hellsing (0)  2009-02-03
„Obuolio“ leidykla, skambiai pradėjusi „Manga revoliuciją“, tęsia ją su garsiu japoniškų komiksų pasaulyje vardu „Hellsing“. Be abejo, netgi sąlyčio su komiksais neturintis žmogus suvoks istorijos motyvą –tai knyga apie vampyrus (nebent minėtąsis skaitytojas neturi sąlyčio ir su literatūra). O taip. Būtent todėl, Helsingas atrodo kruvina ir brutali istorija, nes, na, vampyrai tokie jau yra.
Itin dinamiškas siužetas išdėliotas šešiose dalyse. Turint omenyje tai, kad ši knyga yra tik pirmoji, ...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: ~

Guzas (1)  2007-12-29
"Guzas - kieto priplaukusio bičo gyvenimas" nėra komiksų knyga, tačiau knyga yra su komiksais. Tai gyvenimiškų nuotykių romanas apie paprasto užknisto keturiolikmečio Saimono gyvenimą. Saimono tėvai išsiskyrę, ir tėtis namo parsiveda pamotę su keturiolikamete podukra, štai čia ir prasideda nuotykiai. Knyga parašyta smagiu, paauglišku žargonu, todėl puikiai tiks komiksų skaitytojams pavargusiems nuo Žmogaus voro nuotykių.
Saimonas rašo - "Piešiniai fantastiški. Mielai dirbči...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Trečiasis testamentas (0)  2007-12-28
"Trečiasis testamentas. Pirmoji knyga ~ Markas, arba liūto pabudimas" yra mistinis istorinis komiksas, kurio pagrindinis veikėjas yra buvęs bažnyčios inkvizitorius grafas Konradas Marburgietis. Ką jis yra pridaręs praeityje, ir ką jis gali nuveikti šiuo metu yra neaišku. Istorija paini, veiksmas nenuoseklus, ne visada aiški veikėjų motyvacija. Tiesa, tai tik pirmoji knyga, todėl ne viskas dar atskleista, ne viskas pasakyta. Leidykla numačiusi išleisti dar tris šios istorijos knygas.
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Legenda (0)  2007-12-28
"Legenda. Pirmoji dalis ~ Vilkovaikis" mus nukelia į herojinės fentezi pasaulį. Nors magijos ir pasakiškų būtybių čia nėra daug, bet Tristano Halsburgiečio pasaulis yra kupinas pavojų ir nuotykių. Tristanas yra teisėtas sosto paveldėtojas, tačiau sostą užgrobė brolžudys Matijus, kuris deda visas pastangas, kad pagautų ir nužudytų sunėną Tristaną besislapstantį gūdžiuose miškuose.
Istorija pasakojama sklandžiai, akį džiugina stilingi piešiniai, puikiai perteikiantys miškų tamsumą ir...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Kalėdų seneliukas (0)  2007-12-28
Prieš pat Kalėdas Lietuvos skaitytojus nudžiuginti nusprendė pats Kalėdų seneliukas. Komiksas yra kiek neįprastas, jame visiškai nėra jokių dialogų! Bet istorija nuo to tik dar smagesnė, nes dailininkas viską nupiešė labai aiškiai ir vos ne kiekvieną veiksmą pažingsniui. Dažnai komikso puslapį sudaro net šešiolika langelių, todėl dialogai šitame komikse nebereikalingi.
Komiksas pasakoja apie Kalėdų seneliuko dieną, kaip jam ryte prabusti padeda pignivukas Plunksniukas, kaip padėjėjai spyruok...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Puslapiai: [1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] 
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.