Paieška
APŽVALGOS
Milžinas Halkas (18)  2006-10-21
Formatas amerikietiškas, popierius kokybiškas, piešimo stilius aukščiau standartinio. Už šį komiksą ir norėčiau pagirti leidyklą UAB “Reklamos inspekcija” ir drąsiai atiduoti 2 “debesėlius”.
Tai pats geriausias tą pačią dieną prekyboje pasirodžiusių šios leidyklos komiksų ir teikia vilčių, kad leidėjai ateityje neapsiribos vien tik “plastic fantastic” stiliaus komiksais.
“Milžinas Halkas” atliktas šiek tiek šiltesne piešimo maniera, grafinių išraiškų priemonių gausumas , lyginant su kit...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Rorkas

Fantastiškas ketvertas (0)  2006-10-20
Formatas amerikietiškas, popierius kokybiškas, piešimo stilius konvejerinis, žemiau standartinio. Išleido UAB “Reklamos inspekcija”.
Pirmieji keturi puslapiai intriguojantys, sakyčiau net didingi, bet toliau standartinė “superistorija”. Anksčiau maniau, kad komiksas “Pritrenkiantys X-men” yra pats prasčiausias iš leidžiamų Lietuvoje komiksų. Deja “Fantastiškas ketvertas” užėmė šią poziciją be didelio vargo.
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Rorkas

Naujieji keršytojai (0)  2006-10-20
Formatas amerikietiškas, popierius kokybiškas, piešimo stilius konvejerinis, standartinis. Išleido UAB “Reklamos inspekcija”.
Labai gaila, kad ir šio komikso piešimo stilius netolygus, yra grafinių perliukų, bet jų tiek nedaug ir bendro komikso lygio nepakelia.
Kas yra gerai: lietuvaičiai viename žurnaliuke sutiks jau pamėgtus ir žinomus komiksų herojus, bei visiškai naujus, kaip Kapitonas Amerika (tarp kitko jo pasirodymas komikse ir yra viena iš įspūdingesnių šio komikso vietų).
K...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Rorkas

Pritrenkiantys X-men (18)  2006-07-07
„I’m a barbie girl, in the barbie world
Life in plastic, it’s fantastic!”

Ši grupės „Aqua” melodija, skaitant „Pritrenkiančius X-men” (kodėl ne „nuostabius”, „stebinančius”, „stulbinančius”, nes juk originalo pavadinimas „Astonishing X-men”, o ne „Astounding X-men”), skambėjo mano galvoje.

Neesu iš anksto nusiteikęs prieš amerikietiškus komiksus (gerbiu šios mokyklos daug autorių ir komiksų), neesu nusiteikęs ir prieš „InDiza” leidžiamus komiksus (esu net savotiškai jiems ...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Rorkas

Susipažinkite: Freudas (0)  2006-06-21
"Susipažinkite: Freudas" yra pirmoji knyga iš serijos "Supažinkite". Ši serija ypatinga tuo, kad rimtas mokslines temas arba garsius žmonijos veikėjus pristato patraukliu komikso formatu. Pirmasis lietuviškas vertimas supažindina su psichoanalizės tėvu Sigmundu Freudu.
Knyga nėra vientisas ir nuoseklus komiksas, tai greičiau rinkinys į trumputes temas suskirstytų komiksų ir įvairių iliustracijų. Iliustruojant naudojami ne tik vieno dailininko piešiniai, bet ir nuotraukos...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Kyoko in Lietuva (2)  2006-05-24
Lietuviškas komiksas Kyoko in Lietuva pasirodė po pakankamai ilgos tylos lietuviškų komiksų fronte. Man ilgai neteko laikyti rankose lietuvių sukurto komikso. Leidiniui Kyoko in Lietuva buvo skirtas didelis dėmesys: oficialus pristatymas Lietuvos institute, parodyti keli siužetai per televiziją, straipsniai interneto žinių portaluose. Dar niekada lietuviškas komiksas nebuvo šitaip reklamuojamas! Šito lietuviško komikso paskirtis irgi neeilinė, nes tai informacinis-pažintinis leidin...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

The Mask (4)  2006-04-13
"Dark Horse" komiksų leidykla, švenčianti 20 metų veiklos jubiliejų, garsėja komiksais paremtais kino filmų siužetais. “Robocop”, “Terminator”, “Star Wars”, “Alien”, “Predator”, “James Bond”, “Indiana Jones” ir t.t. Galima būtų paminėti ir tokius pavadinimus, kurie tapę “Dark Horse” reprezentaciniais: “Sin City”, “Hellboy”, “Usagi Yojimbo”, "Vampirella", "Groo", "The Goon" ir kt. O Lietuvoje pažintį su šios leidyklos produkcija pradėsime nuo “Kaukės” … atsiprašau, nuo “The Mask”, nes toks pavad...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Rorkas

Troliai Mumiai (1)  2006-04-01
Šiandieną kovodamas su lietingu ir nuobodžiu savaitgaliu, nusprendžiau aplankyti mūsų miestelio knygyną. Retai kada beužsuku į vaikiškų knygų skyrių, bet kažkoks trolis turėjo man į ausį pakuždėti ar atslūgstantis žiemos nuobodulys atvedė mane prie vaikiškos literatūros skyrelio. Ir kaip mano akys nušvito pamačius pačią geriausią šių metų leidybinę naujieną Lietuvoje- Trolių Mumių komiksą, pieštą pačios Tove Jansson ! Taip, taip muminukų motina, ne tik rašė grožinę literatūrą vaikams, ne tik pat...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Rorkas

Žmogus-voras (1)  2005-08-07
Formatas standartinis amerikietiškas, popierius kokybiškas, piešimo stilius grubesnis, nei kitų "Marvel" komiksų apie Žmogų-vorą.
Žurnaliukas plonas, kaina per didelė (3 litai už 11 lapų).
Išleido UAB "InDiza", spausdino AB spaustuvė "Spindulys".
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Sveika, Europa (0)  2004-12-20
Lietuvių sukurtas informacinis leidinys "Sveika, Europa" pristato Europos sąjungą. Pagrindinis knygutės tikslas - supažindinti mokyklinio amžiaus auditoriją su Europos sąjungos narėmis.
Kiekvienai šaliai pristatyti skirta po du knygutės puslapius. Sužinosite šalies pavadinimą, vartojamą kalbą, valiutą, vėliavą. Pateiktos tos šalies įžymybės, keli kalbos žodžiai, nacionalinės šventės data ir kiti būdingiausi kultūriniai bruožai (deja nėra šalių herbų). Didžiausią plotą puslapyje užima stripa...
Pilnas aprašymas
Apžvelgė: Exuss

Puslapiai: [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9] [10] [11] 
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.