SAVAITĖS STRIPAS
Autorius: Exuss  
APŽVALGA 
Karikatūros - Lumbis
Apžvelgė: Exuss

Keturkampis apskritimas
Eorafija
CITATA 
Lietuvoje tokia situacija ir liks – komiksai jau nebetaps kultūros dalimi, o filmai pagal komiksus mums visuomet bus vertinami ne kaip meno reiškinys, o kaip geriau ar blogiau atpasakota istorija.
 Ernestas Parulskis

Paieška

Karikatūros - Lumbis (0)  2017-01-22
"Lumbis buvo įžymus Amerikos lietuvių dailininkas - karikatūristas. Darbininkiškoji srovė, kuriai jis dirbo, juo didžiavosi. Kitos srovės mums jo pavydėjo." - tokiais žodžiais prasideda Lumbio slapyvardį naudojančio Jono Bulio knyga "Karikatūros" išleista 1956-aisiais Vilniuje. Pats Jonas Bulis yra gimęs 1883-aisiais, Krampių kaime, Šiaulių apskrityje. 1913 metais J. Bulis - Lumbis išvyko į Ameriką, Ročesterį, Niujorko valstij...

Išsamiau   

Apžvelgė: Exuss

Prisiminimai apie Atomo imperiją (0)  2015-06-15
(aprašymo nėra)                                                                                                                           

Išsamiau   

Apžvelgė: Exuss

Vilko valanda. Sidabras (1)  2015-06-15
(aprašymo nėra)                                                                                                                           

Išsamiau   

Apžvelgė: Exuss

Stenas Ly (Stan Lee) (0)  2019-03-04
„Kažkada man buvo gėda dėl to, kad buvau tik komiksų rašytojas, kai tuo tarpu kiti žmonės statė tiltus ar rengėsi medicinos karjerai. Bet tada pradėjau suprasti – pramoga yra vienas iš svarbiausių dalykų gyvenime. Be jos, žmonės tiesiog patektų į neviltį. Aš manau, kad jei tu sugebi suteikti pramogą, tai tu atlieki gerą darbą.“ - Stenas Ly (Stan Lee)

Išsamiau   

 

Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.