Paieška
NAUJIENOS
  “Betmenas: pradžia” (0)
Precedento kino istorijoje neturintis filmas tyrinėja legendų apie Betmeną priešistorę bei Tamsos riterio kaip gėrio jėgos atsiradimą gimtajame Betmeno mieste Gotame.

Filmas pasakoja apie Briuso Veino ankstyvąją jaunystę, brendimą ir kito aš susikūrimą. Savo akimis stebėjęs žiaurų savo mili...

Išsamiau 2005-04-30 Paskelbė: Komiksai.com

  Graikijoje leista pardavinėti komiksų knygutę apie Jėzų (0)
Graikijos teismas trečiadienį panaikino draudimą pardavinėti Austrijos autoriaus komiksų knygutę, kurioje Jėzus Kristus vaizduojamas kaip alkoholį vartojantis Jimio Hendrixo draugas bei marihuaną rūkantis nuogas banglentininkas.

Austrijos karikatūristą Gerhardą Hadererį Graikijos teismas a...

Išsamiau 2005-04-14 Paskelbė: Komiksai.com

  "Nuodėmių miestas" užkariavo Ameriką. (0)
Naujasis Robert Rodriguez, Frank Miller ir Quentin Tarantino filmas “Nuodėmių miestas” (“Sin City”) užėmė pirmą vietą JAV filmų box office.

Garsūs aktoriai, režisierių pavardės ir amerikiečių polinkis į komiksus turėjo nemažą įtaką, kad filmas “Sin City” taptų sėkme jo autoriams. Po trijų s...

Išsamiau 2005-04-05 Paskelbė: Komiksai.com

  "Konstantinas" (0)
Nuo balandžio 8 d. Lietuvos kino teatruose premjera. Režisieriaus Francis Lawrence filmas "Constantine" ("Konstantinas"). Filmo siužetas paremtas kultine JAV DC kompanijos komiksų serija "Hellblazer".

Džonas Konstantinas buvo pragare ir iš ten sugrįžo.
Prieš savo valią gimęs su dovana ...

Išsamiau 2005-04-04 Paskelbė: Komiksai.com

  Komiksai: jų turinys ir funkcijos (0)
Komiksai.com tinklalapyje patalpinamas darbas analizuojantis komiksus, jų paskirtį ir turinį. Darbą parašė Vilniaus universiteto (knygotyros ir dokumentotyros instituto) studentė Jurgita, kuri mielai sutiko pasidalinti savo darbu su tinklalapio Komiksai.com lankytojais.
Kiekvieneriais metais, po...

Išsamiau 2005-02-09 Paskelbė: Komiksai.com

  Angouleme BD 2005 (0)
Pieštinių pasakojimų festivalis Angulemo mieste vyksta kasmet sausio mėnesio pabaigoje. Angulemo 2005 – jau 32-antrasis festivalis, kurio lauretai yra iš viso pasaulio. Prizininkai yra iš Japonijos (Jirô Taniguchi), Amerikos (Alex Robinson), Vokietijos (Ralf Konig), Suomijos (Glomp ir Laikku fa...

Išsamiau 2005-01-31 Paskelbė: Komiksai.com

  3000- asis lankytojas (0)
2005 01 19 d. mūsų tinklalapį aplankė 3000-asis lankytojas! Nesvarbu, kad 2999 lankytojais buvome mes patys, tinklalapio autoriai. Sveikiname save ir Jus su šiuo maloniu faktu ir tikimės rytoj sulaukti 6000- ojo :)))

Išsamiau 2005-01-19 Paskelbė: Komiksai.com

  Naujas vaidybinis filmas su Lucky Luke (0)
2004 m. gruodžio 8 d. Prancūzijoje debiutavo naujas filmas apie šaunųjį kaubojų Lucky Luke "Les Dalton". Filmo režisierius Phillippe Haimas, žanras- komedija. Filmo siužetas paremtas Morriso ir Goscinny komiksų albu...

Išsamiau 2005-01-14 Paskelbė: Komiksai.com

  N. Gaimano ir D. McKeano filmas "The Mirrormask" (0)
Vieno iš geriausių komiksų kūrybinio tandemo Dave McKeen ir Nail Gaiman filmas “The Mirrormask”, 2005 m. lapkričio 25 d. pasieks JAV kino teatrų ekranus. Pats filmas neparemtas nei vienu iš anksčiau publikuotų šių autorių komiksų siužetu, bet iš pateiktų išankstinių kadrų galime manyti, kad neišdi...

Išsamiau 2005-01-14 Paskelbė: Komiksai.com

  Skandalingas komiksas "Meksikiečio imigranto vadovas" (0)
Meksikos užsienio reikalų ministerijos valdžia išleido 32-jų puslapių spalvotą komiksų knygutę "Guide for the Mexican Immigrant" (Meksikiečio imigranto vadovas). Didžiausias šio komikso akibrokštas - instrukcijos, kaip meksikiečiams nelegaliai kirsti Meksikos - JAV sieną.
Komiksas rodo, kaip tr...

Išsamiau 2005-01-06 Paskelbė: Komiksai.com

Puslapiai: [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] 
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.