Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Titeuf: taip nesąžininga…
 2007-06-30

Lytinis švietimas yra dėstomas vyresnėse klasėse. O iki tol smalsiesiems vaikams tenka susidurti su daugybę mitų apie lytinį brendimą, seksą, šeimą. Būtent apie šituos mitus jums šmaikščiai pasakos Titeofas. Tenka pripažinti, kad ir aš pats vaikystėje ne ką mažiau keistų mitų apie visus tuos „antrus galus“ buvau prisiklausęs. Todėl skaityti Titeofą buvo labai smagu. Komiksas yra be pagrindinės siužetinės linijos, kiekvienas puslapis yra atskira trumpa istorija. Titeofas yra tipiškas pradinukas (primena Kalviną) – nemėgsta mokyklos ir namų darbų, nenustygsta vietoje, nuolat įsivelia į visokias išdykusias istorijas.
Pirmosios Titeofo knygos yra nespalvotos todėl „Alma Littera“ šią komiksų seriją pradeda nuo ketvirtosios knygos.

Autoriai: Zep
Leidimo metai: 2007
ISBN 978-9955-24-648-0


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.