Paieška
APŽVALGOS
Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss
Kalėdų seneliukas
 2007-12-28

Prieš pat Kalėdas Lietuvos skaitytojus nudžiuginti nusprendė pats Kalėdų seneliukas. Komiksas yra kiek neįprastas, jame visiškai nėra jokių dialogų! Bet istorija nuo to tik dar smagesnė, nes dailininkas viską nupiešė labai aiškiai ir vos ne kiekvieną veiksmą pažingsniui. Dažnai komikso puslapį sudaro net šešiolika langelių, todėl dialogai šitame komikse nebereikalingi.
Komiksas pasakoja apie Kalėdų seneliuko dieną, kaip jam ryte prabusti padeda pignivukas Plunksniukas, kaip padėjėjai spyruokliukai perdirbdami šiukšles gamina žaislus ir kaip seneliuko planus nuolat ketina sugriauti nenuorama Sniegynų slibinas.
Išleido "Alma Littera".

Autoriai: Thierry Robin, Lewis Trondheim
Leidimo metai: 2007
ISBN 978-9955-24-740-1


Įvertinimas:


Atgal į sąrašą
Apžvelgė: Exuss


Komentarai
Puslapiai:

Pridėti komentarą
Vardas: El. paštas:
32*2?
    
Komiksai.com pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Komiksai.com 2003 - 2019    El. paštas @    Visos teisės saugomos.
Visa medžiaga, tiek grafinė tiek tekstinė, kuri buvo šiame tinklapyje panaudota nesuderinus su jų autoriais, tarnauja tik komiksų idėjos populiarinimui. Panaudoti kūriniai yra teisėtų autorių nuosavybė.